Nike Air Max 90 Ultra BR

Po delší odmlce, z důvodu velkého pracovního vytížení, jsem se konečně zase dostal do „normálnějšího“ rytmu a mám zase chvilku čas na focení a psaní. Práce v posledním měsíci bylo opravdu hodně, a protože jsem dělal skoro každý den až do večera, tak na psaní nebylo příliš času. Volna jsem si proto hodně cenil a věnoval ho trochu jiným věcem. 😉 Stéle dost bojuji s dobrou organizací, a proto se někdy dostanu přesně do takovéhoto stádia, kdy nestíhám vůbec nic. Takže pokud jste na to našel někdo dobrý „lék“, tak si určitě rád nechám poradit.

Dnes tu mám tedy konečně další post a tentokrát o nových botech do tohoto počasí. Když jsem přemýšlel, jaké vybrat do aktuálního počasí, tak volba značky byla jasná. Znovu jsem sáhl po Nike, se kterými jsem maximálně spokojený. Jen jsem hodně váhal, jestli si pořídit Air Maxy nebo Roshe. U Air maxů jsem měl trošku problém, že jsou většinou teplejší a na léto ne úplně vhodné. Nebo mívaly síťku, která mi ale na jedné botě dřív praskla, a proto jsem ji nechtěl. Roshe jsou mé oblíbené, ale zase do tohoto počasí nejsou ještě moc vhodné, protože je v nich ještě docela zima.

Nakonec jsme našel super kompromis, a to jsou Air Max 90 Ultra BR. Tyto boty mají podrážku Air Max, ale nejsou teplé a mají novou látkovou síťku, která snad již nepraskne. Díky ní jsou prodyšné, ale zároveň v nich není zima. Bota je hodně lehká a noze působí skoro stejně jako zmíněné Roshe. Po týdnu nošení musím říct, že jsem maximálně spokojený. Počasí je takové, že jsem již vyzkoušel jak zimu, tak teplo. Jedinou výtku, kterou mám je, že nemají na patě poutko pomocí kterého jde bota lépe nazout. Na to jsem si u posledního modelu, který jsem měl zvykl a docela mi toto poutko schází.

Tak se mějte krásně a co nevidět můžete čekat další post. A pokud budete mít nějaké dobré tipy na organizaci času, tak mi je prosím napište do komentářů. 😉

Nike Air Max 90 Ultra BR Nike Air Max 90 Ultra BR Nike Air Max 90 Ultra BR Nike Air Max 90 Ultra BR Nike Air Max 90 Ultra BR