Poznámkový blok Clever Minds

Protože zkouším stále nové způsoby jak si zorganizovat pracovní úkoly a tím si udělat více času na věci, které mě baví, tak jsem si koupil nový blok. Mám také rád hezké věci, proto mě nadchnul zápisník od Clever Minds, což je česká značka vyrábějící tyto zípisníky.

Po otevření, vás určitě uchvátí první strana bloku stejně jako mě. Ať už tím, že je zde citát od Michelangela, nebo stručným slibem, který je zde napsaný. Slib si máte podepsat a sami sobě slíbit jeho dodržování. Je to zajímavý nápad, který se mi opravdu líbí a bloku dodává osobitost.

Zápisník je dělený do týdnu s tím, že nemá začátek a můžete začít kdy chcete, protože týdny nejsou předem označené. Ke každému týdnu patří vždy 4 strany. Hlavní úvodní strana, kde si shrnete 3 hlavní věci, které chcete v týdnu zvládnout. Také je zde místo na cíl daného týdne, ať už to je cokoliv. Na další straně je prostor pro různé poznámky a pak dvě důležité věci a to je co udělalo radost v daném týdnu vám ale hlavně jak jste potěšili ostatní (to mi přijde jako moc hezký nápad kdy si uvědomím, že dělat radost ostatním je důležité).

Dále je ke každému týdnu na dvoustraně jeden sloupeček, pracovním dnům je zde věnováno více prostoru a víkend je shrnut do jednoho sloupce. Pro každý den jsou zde také tři hlavní věci, které chcete zvládnout a poté část „nezapomeň“ kam si píšu případně ostatní věci a co musím udělat. Pak je zde 25. hodina, to mi přijde jako zajímavý nápad, kam si máte zapisovat obsah jedné hodiny, kterou každý den věnujete sami sobě, ať už ji trávíte jakkoliv. Poslední část je „Dnes vděčím za“ kam si píšu věci, které mě daný den potěší a ženou mě vpřed.

Asi od 2/3 diáře jsou prázdné stránky na vaše poznámky, kterých je také dost na spousty poznámek.

Co se mi líbí je i to, že na stránce Clever Minds je blog, kde se píše o tom, jak si čas zorganizovat a jak tyto bloky využít naplno. Také pokud si jdete diář sami vyzvednou, tak vám zde rádi uvaří kafe a prohodí pár (i více) přátelských slov. Když jsem byl pro diáře pro kolegyně na Vánoce, tak jsem se zde seznámil s pánem, který mi dal vizitku a mám se s ním sejít ohledně možné pracovní spolupráce, takže jme se hned do části „Dnes vděčím za“ zapsal „Clewer Minds za super přístup a zajímavé lidi“.

Pokud máte rádi hezké věci a potřebujete si někam psát úkoly, tak můžu diář jen doporučit.

Poznámkový blok Clever Minds

První strana bloku Clever Minds

Poznámkový blok Clever Minds

Poznámkový blok Clever Minds

Poznámkový blok Clever Minds