to top

A jsme na to dva…

První krůčky doma

Protože mám rád zvířata a taky proto, že mi před nedávnem umřel mopsík Tina která měla 15 let (na srazu mopsů byla již 3tím rokem nejstarší účastník 😉 ), tak jsem to moc dlouho nevydržel a pořídil nového kamaráda… Který samozřejmě bude vychovaný a do postele nemůže :-D…

Jmenuje se Arthur podle velkého King Arthura a je to Petiti Brabancon česky Brabantík, což je jeden ze tří druhů Grifonka. Teď je starý 2 měsíce a je trošku menší než jeho sourozenci, ale určitě to všechno hravě dožene. Byl jsem si pro něj kousek od Pelhřimova v chovatelské stanici Francouzská lilie a je ze 6 štěňátek (4 kluci a 2 holky). Původně jsem si jel pro jeho brášku, který byl černý, ale když jsem dorazil a viděl hnědého prcka, tak jsme se zamiloval. Mám ho doma 2 dny, měl jsem strach, že se bude bát a bude mu smutno po domově. Také jsem měl trošku strach, že se bude bát koček, které to tady vedou. Nakonec je to úplně jinak a je to takový čert, že kočky utíkají před jeho „nálety“ a aktuálně vede domácnost on, ve chvílích, kdy nespí (což je skoro stále :-D). Teď už ho jen nerozmazlit a dobře vychovat, což se začínám trochu bát, protože ze silných slov „Do postele chodit nebude!“ od pátku spí samozřejmě kde ?! Ano v posteli .. :-D. )

 

První fotka s Arthurem

První fotka s Arthurem

Kočka na obhlídce

Kočka na obhlídce

A to jsem já Arthur

A to jsem já Arthur

Tak, to je moje žirafa

Tak, to je moje žirafa

A můžeme jezdit na výlety

A můžeme jezdit na výlety

 

Adam

Tudle jízdu jedu jen jednou a proto ji chci jet naplno. Pokud něco v životě chci tak se musím snažit abych to získal, samo nepřichází nic a ti kdo tomu věří zůstávají jen u snů.

Leave a Reply

5 Komentáře zapnuto "A jsme na to dva…"

avatar
Martina
Host

Ahoj. Také nám umřel mopsík, Berunka..Měla téměř 10. Také jsme to nevydrželi a doma máme týden štěně brabantíka…Zaujaly mě tvé fotky..začínám číst..:-)

Czech Blondýn
Host

Rozkošný!

Dominika
Host

Ten je naprsoto skvělej! :))) Přeji mnoho skvělých společných let.

Domča