to top

A jsme na to dva…

První krůčky doma

Protože mám rád zvířata a taky proto, že mi před nedávnem umřel mopsík Tina která měla 15 let (na srazu mopsů byla již 3tím rokem nejstarší účastník 😉 ), tak jsem to moc dlouho nevydržel a pořídil nového kamaráda… Který samozřejmě bude vychovaný a do postele nemůže :-D…

Jmenuje se Arthur podle velkého King Arthura a je to Petiti Brabancon česky Brabantík, což je jeden ze tří druhů Grifonka. Teď je starý 2 měsíce a je trošku menší než jeho sourozenci, ale určitě to všechno hravě dožene. Byl jsem si pro něj kousek od Pelhřimova v chovatelské stanici Francouzská lilie a je ze 6 štěňátek (4 kluci a 2 holky). Původně jsem si jel pro jeho brášku, který byl černý, ale když jsem dorazil a viděl hnědého prcka, tak jsme se zamiloval. Mám ho doma 2 dny, měl jsem strach, že se bude bát a bude mu smutno po domově. Také jsem měl trošku strach, že se bude bát koček, které to tady vedou. Nakonec je to úplně jinak a je to takový čert, že kočky utíkají před jeho „nálety“ a aktuálně vede domácnost on, ve chvílích, kdy nespí (což je skoro stále :-D). Teď už ho jen nerozmazlit a dobře vychovat, což se začínám trochu bát, protože ze silných slov „Do postele chodit nebude!“ od pátku spí samozřejmě kde ?! Ano v posteli .. :-D. )

 

První fotka s Arthurem

První fotka s Arthurem

Kočka na obhlídce

Kočka na obhlídce

A to jsem já Arthur

A to jsem já Arthur

Tak, to je moje žirafa

Tak, to je moje žirafa

A můžeme jezdit na výlety

A můžeme jezdit na výlety

 

Adam

Tudle jízdu jedu jen jednou a proto ji chci jet naplno. Pokud něco v životě chci tak se musím snažit abych to získal, samo nepřichází nic a ti kdo tomu věří zůstávají jen u snů.

5
Leave a Reply

avatar
4 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
4 Comment authors
AdamDominikaCzech BlondýnMartina Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Martina
Host
Martina

Ahoj. Také nám umřel mopsík, Berunka..Měla téměř 10. Také jsme to nevydrželi a doma máme týden štěně brabantíka…Zaujaly mě tvé fotky..začínám číst..:-)

Czech Blondýn
Host

Rozkošný!

Dominika
Host

Ten je naprsoto skvělej! :))) Přeji mnoho skvělých společných let.

Domča