Jako každý rok jsem přemýšlel co budu dělat v zimě, jako v čem budu chodit. Dlouho jsme váhal nad koupí vyšších kožených bot Timerland, ale nakonec jsem rozhodl, že ne. Nemají pro mě moc cenu, protože si dost často vozím zadek v autě a tím, že chodím každý den do kanceláře, kde jsem v botech, tak jsem si řek, že takhle teplé boty ne.

Po delším výběru jsem náhodou narazil na novou kolekci NIKE pro podzim a zimu, kde jsme se zamiloval do Air Max 90 Mid WInter. Jediné v čem jsme se v tu chvíli nedokázal rozhodnout bylo, jestli zelenou, nebo černou barvu. Nakonec mi zelená barva připadla moc vojenská a padla volba na barvu černou (pro mě vhodnější). Jsou to vlastně klasické Air Max 90, ale jsou vyšší a mají hodně zajímavě řešenou „částečnou“ vnitřní neoprénovou vložku, přes kterou do boty nefouká a taky tam nebude doufám padat sníh 😀 . Boty mají zajímavý materiál který doufám, nebude propouštět vodu a vydrží i nějaký ten sníh.

Po pár procházkách se v botech chodí stejně dobře jako v klasických Air Max a připadne mi, že ještě o kousek líp díky neoprénové vložce drží nohu uvnitř boty. Jediné v čem je trochu problém je hodně kluzká podrážka, která nevím co bude dělat na namrzlém chodníku. Doufám, že se trochu „ochodí“ a bude to v pohodě.

Update po 2 měsících

V botech je super teplo i v opravdové zimě, zajímavé je, že když jsem šel ve sněhu, tak se mi stále zdálo že do boty teče rozpuštěný sníh, ale nebylo tomu tak. Podrážky které jsme se bál se bohužel „neochodila“ a stále klouže dál.. Na ledu musím chodit opatrněji a mít zatnuté břicho, takže vlastně i posiluji, tak je to super 😀 .

Nike Air Max 90 winter Nike Air Max 90 Nike Air Max 90 Nike Air Max 90