Když jsem před nějakou dobou měnil vzhled ložnice, zůstalo mi na zdech hodně prázného místa. Měl jsem zde totiž obraz v rámu, který se sem moc nehodil. Měl jsem tedy dvě možnosti, buď kopit nový rám, nebo změnit obraz.

A protože se měnil vzhled celé ložnice, tak jsem vybral druhou volbu a to nový obraz. Možná víc, než čtvrt roku jsem přemýšlel co by na zeď mělo přijít. Možností a motivů o kterých jsem přemýšlel bylo mnoho. Dlouhou dobu jsem přemýšlel o vytištění nejaké fotky a zarámování. Jen jsem nemohl vybrat jakou fotku, tak aby se trochu do ložnice hodila. Nakonec jsem se zase vrátil k možnosti najít nějaký obraz. Začal jsem proto hledat na internetu e-shopy, které prodávaly již hotové obrazy. Našel jsem jich hned několik. Nakonec jsem zvolil e-shop pixers.cz o kterém mi řekla kolegyně, která s ním byla moc spokojená. Sáhl jsem tedy po osvědčeném a začal hledat co by se mi líbilo.

Nakonec jsem zvoil kategorii obrazy na plátně ve které jsem vybíral. Jen jsem si myslel, že to bude trochu snažší. V této kategorii je obrovské množství motivů, které si můžete vybrat. Když mi kolegyně říkala, že je sortiment obrovský, tak jsem ji nebral vážně. To jsem udělal chybu. Nakonec jsem vybíral s přestávkami skoro měsíc.

Jako finální výběr jsem zvolil kategorii s vtipnými kreslenými kočkami a vesmír. Po uležení co by bylo lepší, jsem nakonec zvolil vesmírné téma. Říjak jsem si, že se přeci jen jedná o ložnici, kam se vesmír hodí určitě lépe. I tak jsem měl ve finálním výběru asi 5 obrazů mezi kterými jsem vybíral. I když u většiny věcí se rozhoduji docela rychle, tak zde mi to opravdu trvalo. Po týdnu váháni jsem nakonec vybral a objednal.


I když eshop není český, tak vše má hezky přeloženo a objednání je pohodlné. V průběhu objednávky a jejího zpracování přišlo několik emailů s informacemi v jakém stavu je moje objednávka, takže jsem přesně věděl kdy se na obraz můžu těšit. Na to, že se obraz vyrábí a jde z ciziny, bylo dodání neskutečně rychlé a myslím, že by se leckterý český e-shop mohl stydět. Když obraz dorazil, byl výborně zabalený aby se mu nic nestalo. Když jsem jej vytáhl z krabice abych se na něj podíval, tak i přes docela velký rozměr je tisk moc hezky zpracovaný a kvalitní.

Hned jak jsem přijel domů, tak jsem si naměřil místo, které bylo pro obraz předem určené a natloukl háček. Obraz do ložnice krásně zapadá a když nemůžu unout, můžu se dívat do hlubokého vesmíru. 😀 To je ještě lepší s nastaveným lehkým osvětlení na dobrou noc s Philips HUE žárovkami, které jsem již pořídil do celého bytu, ale o tom zase někdy jindy.

A co u vás, na co se díváte na stěně před spaním ?


👋

Tak díky za přečtění a mějte se