Určitě jste již jako já někdy řešili vůni do auta, která voní, ale také dobře vypadá. Já se nemohl smířit s vůní a vzhledem běžných „vonítek“ do auta. U klasického stromečku můžeme už dnes trošku říct, že je to retro vzhled, jen s tou vůní nic neuděláme. Tak co si vlastně pořídit? Na pumpách a v obchodech jsem viděl spousty dalších „vonítek“ různých tvarů od lahviček, přes panáčky až k hnusným tubám a plastovým nesmyslům. Nikdy jsem ale nenašel nic, co by se mi vzhledem líbilo. Když jsem ale kupoval v Riuals krém na ruce, zahlédl jsem tam dřevěný špalíček, který vypadal zajímavě. Podíval jsem se na něj tedy blíže a zjistil, že to je právě vůně do auta, která vypadá super a taky skvělé voní jako většina produktu které zde mají. Hned jsem si vůní koupil také a těšil se až ji dám do auta.

Když jsem si vůní kupoval úplně poprvé, tak se náplň nedala měnit a muselo se vždy koupit celé dřívko s jednou náplní. Naštěstí se někdo chytrý zamyslel a aktuálně se již prodává verze se dvěma náplněmi. A následně je můžete dokupovat a dřívko vám zůstane. Existují 3 různé vůně ale já zůstávám stále u jedné která se mi líbí nejvíce a to je patchouli a eukalipt.

Držáček funguje jako všechny ostatní, takže ho jen zasunutí do pruduchu ve ventilaci a je hotovo. Na náplni je potřeba odstranit ochranou folii ze zadní strany, aby mohla vůně ven. Doporučuji neodtrhnout hned celou, protože poté je vůně dost intenzivní a rychleji se vypaří. Ja mám i trošičku zeslabenou intenzitu průduchu ventilace, protože je vůně i s neodtrženým obalem dost silná.

Takže pokud máte problém s klasickou vůní do auta a nemůžete najít něco hezkého, určitě Rituals navštivte. A pokud by se vám vůně nelíbila, tak si určitě odnesete něco jiného 😉

Nebo máte nějaký jiný tip na hezkou vůní která i hezký vypadá?