Kdo bydlí u Zličína jako já tak ví, že zde není snadné někam vyrazit třeba se psem, tak aby to bylo v přírodě a ne mezi domy. Již před pár lety jsem našel krásný park, který mám hodně oblíbený. Nejspíš o něm neví moc lidí, protože je tam prázdno, ale přitom je tam moc krásně.

Park je schovaný kousek za Globusem na Zličíně, respektive hned vedle něj. Chodíme tam často s Arthurem na vycházky, když se nám nechce jet až na hvězdu, nebo někam do centra. V parku je jak dětské hřiště (to moc nevyužiji 😉 ), tak posezení pro chvíle odpočinku, nebo pro práci. Když je o víkendu hezky a mám toho do práce hodně, tak si beru sebou počítač, pracuji tam a Arthur si kolem běhá a užívá přírodu. I přes to, že sem nechodí moc lidí, tak je park hezky udržovaný a tráva je zde vždy posekaná, takže se zde dá sednou kamkoliv na zem.

Celým parkem teče Motolský potok, přes který jsou 2 můstky. Také je zde krásné jezírko se skálou. Tím, že do parku nechodí moc lidí, tak zde je krásný klid a člověk si zde odpočine mnohem více, než v některém z parků v centru Prahy. Proto se park stal také oblíbeným místem, když něco fotím. Mám tu klid a nikdo se na mě nedívá, co to dělám ;-).

Do parku se dostanete, když pojedete směrem od KFC na Zličíně kolem globusu po silnici dál, jakmile se silnice začne točit vpravo, tak zde musíte odbočit vlevo. Je zde značka „Silnice se v zimě neudržuje“ a je to cesta do nějaké pískovny, která je dále. Auto se dá nechat rovnou u vjezdu do parku, nebo někde u silnice kolem, většinou zde je hodně prázdno.

Tentokrát mi focení moc nevyšlo, protože začalo pršet, takže jsme běželi k autu abychom moc nezmokli ;-). Na sobě mám oblíbené kalhoty z Manga, tričko z F&F, kde v poslední době nakupuji snad všechny trička. Mají výborný materiál, hezké barvy a zajímavé motivy. Nejvíc jsme si ale oblíbil jejich jednoduchá trička bez motivu, které se vůbec nemačkají a po vyprání je jen vytáhnu ze sušičky a pověsím.

Tak třeba se někdy v parku potkáme ;-).

Outfit F&F a MangoOutfit F&F a MangoOutfit F&F a Mango Brabantík ArthurOutfit F&F a Mango Outfit F&F a Mango Brabantík Arthur