Balzám na vousy - The Brighton Beard

Protože moje vousy dosáhly značné délky a začínají s lámat a také je pod nimi po mýdle suchá pokožka sáhl jsme po novém balzámu na vousy od anglické značky „The Brighton Beard“. Ze tří vůní jsme zvolil limetka & bazalka což je docela zvláštní kombinace ale mě voněla nejvíce.

V případě kratších vousů se balzám dá používá jako výživa „rozzáření“ přes den. Já ho používám 2x týdne na noc pro výživu pokožky pod vousy a pro regeneraci vousů jako takových. Také proti  lámání a vypadávání vousů. Při delších vousech, pouze s balzámem nedrží tvar a je potřeba používat pomádu, která dodá vousům potřebný tvar a fixaci v průběhu dne.

Balzám je tvrdý, ale jakmile si ho dáte na prsty začne se roztékat. Nejlepší způsob jak ho nanášet je nabrat si mezi prsty a následně rozmasírovat teplem mezi dlaněmi a poté vmasírovat do vousů pořádně až k pokožce, aby i ta byla vyživená z olejů a vosků, které balzám obsahuje.

Základ balzámu je bambucké máslo, včelí vosk, jojobový olej a vonné oleje s vůní limetky, basalky a tea tree oil. Vyrábí se ve dvou provedeních 30 a 60 ml, přičemž jsem já sáhl po větším 60ml balení, protože moje spotřeba je o kousek větší, než krátké vousy.

Za mě balzám můžu jen doporučit s jeho používám jsou vousy jemnější a pokud jsou delší, tak se tolik „nesukují“ a také nepadají.

Balzám na vousy - The Brighton Beard Balzám na vousy - The Brighton Beard Balzám na vousy - The Brighton Beard Balzám na vousy - The Brighton Beard