Katalog LOUIS VUITTON

Nejsem moc velkým zastáncem luxusních a drahých značek jako je například Louis Vuitton, ale dnešní zásilka ne které toto logo svítilo mě potěšila. Dorazil mi katalog na novou sezónu této francouzské módní ikony.

Hned při prvním pohledu na katalog je jasné, že je například od katalogu Manga a podobných na míle vzdálený. Jednoduchá obálka s vyraženým brandem Louis Vuitton  který je stříbrným písmem je jemná a písmo není nijak přehnaně veliké a působí luxusně a jemně. Při prvním otevření je vnitřní stránka obálky celá stříbrná jako text na ní. To vytváří super efekt na první kabelku focenou na zajímavém pozadí, které se v levé stříbrné stránce zrcadlí, což vytváří opravdový skvost 😉 . První část katalogu je věnované dámské kolekci, kterou jsme spíše na první prolistování přeskočil a šel se podívat na pánskou část. Zde je pár kousků, které se líbí i mě i přes to, že je můj styl oblékání od této značky trochu stranou.

Co mě upoutalo jsou pánské kožené boty černé barvy, které působí velmi elegantně a přitom nevtíravě. Dalším kouskem co se mi opravdu líbil je pánské taška, které je opravdu úžasná. Je vyrobena z kraví pevné kůže….

Katalog je opravdu krásný a je vidět, že je to prezentace touto cestou vložena asi nemalá částka. Výsledek ovšem stojí za to a je zde vidět, že katalog tvořil opravdový designér (nejspíš ne jeden), který nad ním přemýšlel a snažil se z něj udělat opravdový skvost. Škoda, že si katalog nelze objednat a nemůže si ho prolistovat každý. Pokud se k němu můžete dostat a podívat se na něj u nějakého kamaráda, nebo spíš kamarádky, tak vřele doporučuji, opravdu to stojí za to!

Katalog LOUIS VUITTON Katalog LOUIS VUITTON Katalog LOUIS VUITTON Katalog LOUIS VUITTON Katalog LOUIS VUITTON

A také něco pro dámy 🙂

Katalog LOUIS VUITTON Katalog LOUIS VUITTON Katalog LOUIS VUITTON Katalog LOUIS VUITTON Katalog LOUIS VUITTON Katalog LOUIS VUITTON Katalog LOUIS VUITTON