to top

Nová mýdla na obličej z Itálie

Protože kamarádka ví, že nejsem úplně běžný chlap. Ten by raději ocenil, kdyby mu z návštěvy hor v Itálii přivezla láhev dobrého vína. Tak mi přivezla dvě  tělová mýdla, která mohu použít i na obličej a vousy ze kterých jsem opravdu nadšený.

Když jsem byl v létě v Itálii na Gardě si zalézt a užít si sluníčka, tak jsme si tam koupit jedno mýdlo od Italské značky L’ERBOLARIO které se mi strašně líbilo a nádherně vonělo. Po příjezdu domů jsme byl s mýdle strašně spokojený a bavil se něm právě s touto kamarádkou. Proto ji napadlo, že by mi mohla udělat radost a nové dva kousky mi přivézt (přeci jen na docela dlouhé vousy toho mýdla každý den padne slušná dávka 😉 ). Výběr padl na dvě odlišná mýdla, která jí voněla a myslela si, že by se mohla trefit do mého vkusu. Ano také se trefila! Mýdla voní opravdu nádherně.

Značka L’ERBOLARIO je 100% vyráběna v Itálii, všechny výrobky jsou dermatologicky testované, nejsou testované na zvířatech a jsou balena v krabičkách z papíru s certifikátem FSC. Na fotkách vidíte že balení je opravdu úžasné a vzhled samotného mýdla také. Mýdla obsahují také výživné oleje a další prvky potřebné pro péči o ruce a pokožku.

Produkty dělají vždy v celých řadách, takže si můžete koupit k mýdlu některé další produkty, jako je tělové mléko, parfém, tělový krém, vyživující oleje a další. Řady jsou docela produktově obsáhlé a již když jsme se na tyto výrobky díval v Itálii já tak vše bylo krásně baleno a vůně byla cítit, již daleko od krabiček. Je škoda, že se tato značka neprodává u nás.

Nejprve jsem zvolil mýdlo černé barvy, protože mi přišlo zajímavější. Voní specificky a připomíná mi hodně vůně mýdel, když jsme měl 5 let (takže mi připomíná mládí 😀 ). Při mydlení v ruce nedělá příliš velkou pěnu, ale spíše takový hutný krém. Jakmile ho ale vetřu do vousů, tak se okamžitě vytvoří hustá pěna. Vousy jsou od balzámu a vosku (nebo tužidla) velmi dobře vymyté a zůstává jen dlouho trvající vůně. Ta voní i Arthurovi, takže mi před spaním neustále leze do vousů a očichává jejich vůni. Mají také nějaké produkty pro psy, takže při další návštěvě Itálie, která bude co nevidět musím také přivézt něco Arthurovi na test ;-).

Pokud budete mít cestu do Itálie, tak se na tuto značku určitě někde podívejte a zkuste si nějaký výrobek koupit, docela by mě zajímal i názor slečen jak jsou spokojené s touto značkou.

Tělové a pleťové mýdlo L'ERBOLARIO Tělové a pleťové mýdlo L'ERBOLARIO Tělové a pleťové mýdlo L'ERBOLARIO Tělové a pleťové mýdlo L'ERBOLARIO Tělové a pleťové mýdlo L'ERBOLARIO Tělové a pleťové mýdlo L'ERBOLARIO Tělové a pleťové mýdlo L'ERBOLARIO Tělové a pleťové mýdlo L'ERBOLARIO Tělové a pleťové mýdlo L'ERBOLARIO Tělové a pleťové mýdlo L'ERBOLARIO

Adam

Tudle jízdu jedu jen jednou a proto ji chci jet naplno. Pokud něco v životě chci tak se musím snažit abych to získal, samo nepřichází nic a ti kdo tomu věří zůstávají jen u snů.

2
Leave a Reply

avatar
1 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
AdamHana Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Hana
Host
Hana

Ahoj Adame, L´Erbolario znám a používám jejich parfém z hrušky a dřeva; když jsem navštívila Itálii, přivezla jsem si i další výrobky a k tomu navrch spoustu testerů, kterými mne zásobila milá paní v lékárně, kde jsem nakupovala…výrobky mají výborné 🙂 na Tvůj web jsem narazila čistě náhodou, právě když jsem se dívala po výrobcích téhle značky… a musím Ti vyseknout pochvalu – hned jsem se začetla do dalších příspěvků, například z mého milovaného Londýna a okolí 🙂 v záplavě nesmyslných informací a postů lidí, kteří se potřebují jen veřejně vyprázdnit, je tohle místo zábavné, chytré, a více než příjemné..… Číst vice »