Náhodou se mi dostal do ruky promo kód na úklid od Lidské síly. Bohužel ho nedokážu využít, protože bydlím asi 5 km za Prahou a sem zatím Lidská síla nejezdí.

Včera jsem se viděl po delší době s kamarádem, na jedné večerní akci. Samozřejmě proběhlo klasické povídání o tom, jak se kdo má a nemá, co děláme a co je nového. Dostali jsme se také k tomu, že aktuálně bydlím sám, v práci toho mám nad hlavu a nezůstává mi moc času, na domácí věci, jako je úklid, žehlení a podobné.. V tu chvíli z něj vypadlo, že pomáhá webu Lidská síla s marketingem a může mi dát slevový kupón na 400 korun, abych si mohl úklid vyzkoušet a případně dále využívat. Byl jsem nadšený, protože jsem chtěl tuto službu stejně vyzkoušet.

Bohužel jsem dnes zjistil, že bydlet 5 km za Prahou je pro některé služby problém a zatím ke mě uklízet nejezdí. Proto, když už tento promo kód mám, tak bych ho rád nabídl někomu z vás. A ať ho nedám úplně „zadarmo“ tak mi zkuste napsat proč bych ho měl dát zrovna vám ;-). V neděli si vyberu odpověď, která mi přijde nejvtipnější a pošlu kupón. Pokud budete chtít můžete dát Like FB Lidská síla, nebo mému blogu, podmínkou to ovšem není ;-).

(jen tedy je potřeba bydlet v Praze, nebo Brně a ne kousek za těmito městy 😉 )