to top

First and last

Jarní pánský outfit

Dnes je to pro mě trochu jiná příspěvek, než byl a bude dál, proto také tento „divný“ název. Dnes je poslední den, kdy mám na sobě brýle a do budoucna je už snad nikdy potřebovat nebudu. Proč? Zítra dostanu „nové“ oči.

Jak jsem se již zmínil v posledním příspěvku, tak se chystám na laserovou operaci očí. Brýle nocím už skoro 9 let s tím, že posledních 5 let nosím pouze kontaktní čočky. Poslední dobou již přes čočky vidím dost divně. Mlží se mi, vidím rozmazaně, bolí mě oči a také je mívám dost často zarudlé. Naučil jsem se na pohodlí nemít brýle a proto mi leží 5 let v šuplíku. Na operaci jsem se díval již dříve, ale stále to odkládal. Minulý týden jsem si řekl konečně dost a objednal se na vyšetření do Duovize. Podle recenzí a diskuzí jedna z nejlepší klinik na operaci očí, bohužel je tomu také rovna cena. Ale oči mám pouze jedny, a proto jsem si řekl, že to není věc na které bych měl šetřit. Po vstupním vyšetření, které trvá asi tři a půl hodiny (opravdu síla čím vším vám oči měří a kontrolují) mi paní doktorka oznámila která operace by pro mne byla vhodná a kolik mám vlastně dioptrií. Již 4 dny před vyšetřením jsem nesměl nosit čočky, což pro mě bylo docela složité. Po 5 letech moc nevíte, kam jste si ty brýle naposledy odložili, ale po půl denním hledání jsem zvítězil. Déle přišlo zjištění, že přes brýle skoro nic nevidím. No musel jsem se s tím trochu sžít. Takže posledních 10 dní nosím už jen brýle aby si oči odpočinuly.

A zítra je můj velký den. Nejprve jsem se vůbec nebál a říkal si jaká to bude pohodička, poté jsem si četl další informace k operaci a podíval se na video jak to probíhá (POKUD SE NA OPERACI CHYSTÁTE NEDĚLEJTE TO!). Dnes již tak v pohodě nejsem a trošku se začínám bát jaké to bude, nejhorší představa je ta, že celou operaci vlastně okem sledujete. Fakt divné. Na jednu stranu se na zítřek těším a na tu druhou mi začínají mít trochu „cvakat půlky“. Tak snad vše dobře dopadne a na sobotním workshopu „A Cup of Style“ všechny krásně uvidím ;-). Byli jste již někdo na operaci očí? Jaké z toho máte pocity a jaké to je, když „znovu“ vidíte?

No a něco málo k fotkám. Využil jsem dnešního krásného počasí, abych se vyfotil ještě s brýlemi, které zítra snad na vždy odložím do stejného šuplíku a již je nikdy hledat nebudu. Vzal jsem si svoje oblíbené kalhoty z Manga k nim zimní Air Maxy, které již budu pomalu odkládat do skříně na příští rok. Oblíbenou bundu Etnies, která je spíše sportovní a pruhované triko. Nejsou to proužky v kombinaci bílá a černá, jak je to dnes „in“, tak snad to nebude vadit ;-).

Tak mi zítra držte palce 😉

Jarní pánský outfit

Jarní pánský outfit

Jarní pánský outfit

Jarní pánský outfit

Jarní pánský outfit

Jarní pánský outfit

Jarní pánský outfit

Jarní pánský outfit

Adam

Tudle jízdu jedu jen jednou a proto ji chci jet naplno. Pokud něco v životě chci tak se musím snažit abych to získal, samo nepřichází nic a ti kdo tomu věří zůstávají jen u snů.

3
Leave a Reply

avatar
1 Comment threads
2 Thread replies
1 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
NicolAdam Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Nicol
Host

Dúfam, že operácia ti prebehne bez komplikácii 🙂 Treba to len vydržať a potom už budeš mať aspoň pokoj ! 🙂 To je super, že sa chystáš na ich workshop! 🙂 Baby sledujem ako na blogu, tak aj na youtube a mám ich veľmi rada. Dúfam, že budú organizovať aj workshop ohľadne fotenia ako kedysi dávnejšie. Na ten by som veľmi rada išla! 🙂
partofnicol.blogspot.sk