Lumberjack style

Využil jsem dnešního krásného počasí a vyrazil zkusit nový foťák, který jsem si pořídil. Fotky nejsou ještě úplně stoprocentní, ale snad se i tak budou líbit. Vzal jsem si svoji oblíbenou kombinaci laděnou do „dřevorubeckého“ stylu podle některých takto vypadám jako specifikace pro  Lumbersexuála  ;-).

Ráno jsem si říkal, že je škaredě a litoval jsem nevyužitého pátečního krásného počasí. Vyrazil jsem se proto jen podívat na jedno místo na které jsem si vzpomněl, že by mohlo být pro focení hezké. Když jsem tam dorazil, tak začalo krásně svítit slunce, a proto jsem se toho pokusil využít. Bohužel jsem byl sám a tak se fotilo trochu hůř, než kdyby někdo mačkal spoušť. Takže fotky nejsou stoprocentně ostré a úhel ze kterého jsou focené, má často také velké rezervy, příště to už bude lepší.

Na sobě jsem měl svoji oblíbenou kombinaci ve které s vousy vypadá opravdu, jako kdybych se vrátil z kácení lesa. Kalhoty jsou z obchodu Jack & Jones střihu slim fit světle modré barvy a jsou moje oblíbené, protože super sedí. Pod košilí se schovává bílé tričko, s motivem asi nejznámějšího mopse, kterým není nikdo jiný než Doug The Pug. I když tričko není nijak značkové tak jeho materiál je příjemnější než leckteré značkové triko. Košile je značky GAP a je v pravých „Lumberjack“ barvách, jak tuto postavu prezentují na většině fotkách. Je také ze super materiálu, volnějšího střihu včetně ne příliš úzkých rukávů. S úzkým rukávem bývá docela často problém protože rukáv nevyhrnu, abych se podíval na hodinky. Bundu jste již viděli na mém minulém outfitu je značky Etnies a také má oblíbená, protože je hodně teplá a já nemám rád zimu. Boty jsem tentokrát zvolil kožené také od značky Etnies z kolekce „Etnies +“, ta se vyznačovala velmi kvalitní kůží jak z venku boty tak i uvnitř (uvnitř je kůže rudé barvy) a měla podrážku Vibram, která vydrží opravdu hodně. Mám je myslím už druhým rokem, ale vypadají stále skvěle, možná je to tím, že boty docela střídám. Letos jsem je pořádně navoskoval kvalitním impregnačním voskem na kůži a boty dostaly ještě lepší barvu než byla původně.

Tak snad se bude líbit. Já se za lumbersexuála nepovažuji, nebo myslíte, že bych měl? 😉

Lumberjack style

Lumberjack style

Lumberjack style

Lumberjack style

Lumberjack style

Lumberjack style

Lumberjack style

Lumberjack style

Lumberjack style