to top

Výlet na útesy Seven Sisters

Pokud jste v Anglii a nevíce co byste podnikli, tak určitě doporučím výlet na útesy (cliffs) Seven Sisters. Je to opravdu kouzelné místo. Pokud vám nevadí klasické turistické místa (plné lidí) a neradi se projdete, tak můžete navštívit střed. Sem přijedete autobusem k restauraci, kde si dáte kávičku podíváte se z útesu a možná se kousek projdete. Jestli se naopak rádi projdete, tak pak zvolte cestu kterou jsem šel já.

Návrat k tomu, co jsem dřív zbožňoval

Lego mini cooper

Když jste byli malí, tak jste určitě všichni dělali něco co vás strašně bavilo. Pro mě to bylo stavění lega. S ním jsem si hrál skoro každy den, stavěl z něj co mě napadlo a každý dárek, který jsem dosal a “nehrkal” byl špatný :-D. Lego jsem prostě zbožňoval a měl jsem ho spousty. Potom přišel počítač a lego hodně ustoupilo a zasunulo se do krabice a ta nahoru do skříně. Samozřejmě maminka dostala přísný zákaz lego vyhodit, nebo ho komukoliv dát. Nemohla ho dát ani mému synovcovi. Lego bylo prostě moje a tak to...

Číst dál

Balzám na vousy a hřeben na rozčesávání

Balzám na vousy a hřeben

Protože už mám vousy docela dlouhé, tak mívám někdy problém s tím, je ráno rozčesat. V barber shopu mi to vždy můj holič dělá klasíckým „dámským hřebenem„, ale chtěl jsme něco stylovějšího. Tak jsem hledal co by se mi líbilo. A našel jsem eshop trendhim.cz, kde jsem právě takový hřeben našel. Prvně jsem si nebyl úplně jistý, jestli dřevěné zuby budou dobře vyřezané a nebudou tahat, nebo třepit vousy. Ale nakonec jsem se odvážil a hřeben obědnal.